Aleksandra Prijović, nakon uspešne turneje koja je potvrdila njen status na estradi, odlučila je da se posveti privatnom životu.
“Turneja je gotova, život ide dalje!” – poručila je Aleksandra uz video-zapis, nagoveštavajući da je vreme za odmor i posvećenost porodici i prijateljima.
Nakon završetka turneje, Aleksandra se povlači iz javnosti “na neko vreme”, kako bi se posvetila odmoru i stvaranju novih pesama. Sledeća godina je, po njenim rečima, idealna za planiranje svega što dolazi, što nagoveštava da će se uskoro vratiti na scenu sa novim materijalom.
Foto: D. Janković / Ringier
Inače, Prijovićka je više puta na svojim koncertima i plakala zbog babe i dede, a jednu od najemotivnijih pesama posvetila je upravo njima.
– Jedna od najemotivnijih pesama koje sam snimila. Ovu pesmu ću da posvetim baki i deki. Bako i deko, maštala sam o tome da vi jednog dana ovde budete sa mnom i da vam ispunim ovu želju. Samo sam htela da doživite ovo. Volim vas najviše na svetu – reči su kojima se Aleksandra Prijović tokom koncerta u Areni u Beogradu obratila baki Bosi i deda Đuri.
www.blic.rs