OTIŠAO IZ SRBIJE NAKON ŠTO GA BIVŠA OPTUŽILA ZA NASILJE Vlada Stanojević o poternici i povratku iz Amerike: “Ne plašim se. Neće me dočekati sa policijom”

Vlada Stanojević preselio se nakon toga u Las Vegas, a slučaj i dalje nije okončan jer se čeka njegov povratak u Srbiju.

Foto: vladimir.stanojevic.lasvegas / Instagram

Vladimir Stanojević

On je nedavno progovorio o svemu što se dogodilo i priznao je da su sva dešavanja uticala na njegovu odluku da se preseli u Ameriku.

Vladimir Stanojević

Foto: vladimir.stanojevic.lasvegas / Instagram

Vladimir Stanojević

– Ta situacija je dosta uticala da dođem u Ameriku.. Došao sam da se odmorim od svega i sklonim od stresa, a sticajem okolnosti sam ostao. Radio sam u medijima, pisanim i tabloidima… Priznaćeš, mnogo je interesantnije da se napiše da je neko pobegao i da je na poternici, nego otišao je da se odmori i ostao. Hajde da vidim gde je ta poternica. Živim i radim u Americi, imam američke papire, ne bi ljudi valjda dali to nekom kriminalcu sa poternice. To je budalaština… Ljude ne mogu da krivim jer ne znaju šta je istina, oni samo vide ono što je plasirano – govorio je Vladimir u podkastu “Only in America with Mina”. i dodao da li ima strah od vraćanja u Srbiju:

Vladimir Stanojević

Foto: vladimir.stanojevic.lasvegas / Instagram

Vladimir Stanojević

– To zastareva naravno, ja ne bih otišao da ne znam šta me tamo čeka, naravno da će biti sve okej. Dočekaće me tamo sa trubačima. a ne sa policijom.

VIDEO: Voditelj zapenio zbog Dragojevića

www.blic.rs

- Pogledajte najnovije ćlanke -