Aleksandra Prijović povukla se iz javnosti nakon što je završila turneju “Od istoka do zapada”, te sada uživa u trudničkim danima okružena porodicom i prijateljima.
Foto: Danica Božović / Ringier
Aleksandra se pojavila sinoć na koncertu Marije Šerifović gde je za “Blic” kratko poručila: “Dobro sam, hvala”, a posetioci su je jedva pustili da uđe u salu jer su želeli da se fotografišu sa njom, a ona je svakoga ispoštovala i pozirala.
Foto: Danica Božović / Ringier
Ona je tom prilikom na sebi imala Šanel cipele i tašnju u sivoj boji. Mokasine koje je nosila koštaju oko 3.000 evra, dok je za tašnicu izdvojila 10.500 evra. Uz njih je ponela i belu košulju, oversajz sako u sivoj boji i crne pantalone.
Foto: D. Božović / Ringier
Aleksandra je na sebi imala i skupoceni nakit, narukvice u vrednosti od 14.400 evra i ogrlice od 5.250 evra u obliku eksera, kao i narukvice “van klif & arpels” od 6.000 evra. Sve ukupno koštalo je oko 39.200 evra.
Čeka devojčicu
Podsetimo, na dan rođendana svog sina Aleksandra, pevačica je dobila rezultate i saznala da čeka devojčicu, što je i priželjkivala.
Foto: Blic / Ringier
– Presrećni su, rezultati su im stigli baš na dan Aleksandrovog rođendana. Želja im se ostvarila i cela porodica jedva čeka da naslednica dođe na svet – rekao je tada izvor za “Blic”.
VIDEO: Aleksandra Prijović na koncertu Marije Šerifović
www.blic.rs