Dva Srbina rekreirala fotografiju koja je tokom NATO agresije obišla svet

Foto: Srbija Danas / Saša Džambić

Bili su deca tada.

Zločinačka NATO agresija na SRJ 1999. je jedan od najmračnijih momenata u modernoj istoriji čovečanstva. 

Tokom agresije svi građani Srbije su se uključili u odbranu zemlje, pa i oni najmlađi. 

Tada je fotografija dva srpska dečaka obišla planetu. 

Dečaci su postali ljudi i rešili su da izvrše rekreiranje te fotografije. 

Kako je to ispalo podelili su sa pratiocima na društvenim mrežama, što možete videti na ovom linku.

Izvor: Srbija Danas

- Pogledajte najnovije ćlanke -