Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić je posle glasanja i usvajanja sramne rezolucije o Srebrenici ogrnuo srpsku trobojku.
Naime, Vučić se ogrnuo zastavom Srbije u sali uprkos protivljenju predsenika Generalne skupštine UN i zahteva obezbeđenja da je skine.
– Niko na svetu mi neće uzeti moju zastavu – poručio je Vučić.