NAĐENO TELO ŽENE ZA KOJOM SE TRAGALO ZBOG UBISTVA MAJKE: Ubila je kesom, pa se dala u beg – Presudila sebi u svom stanu na Vračaru

Pored tela ubijene žene pronađeno je oproštajno pismo, a za koje se sumnja da ga je napisala njena ćerka i u kom je navodno priznala zločin i otkrila motiv

Telo žene (53), osumnjičene da je u porodičnoj kući na Voždovcu ubila majku (93), pronađeno je i sumnja se da je izvršila samoubistvo, saznaje Kurir.

Kako se saznaje, njeno telo pronađeno je u stanu na Vračaru.

Podsetimo, policija je od sinoć, kada je u kući pronađeno telo starice tragala za njenom ćerkom.

Prema nezvaničnim informacijama, pored tela ubijene pronađeno je oproštajno pismo, a za koje se sumnja da ga je napisala njena ćerka i u kom je navodno priznala zločin i otkrila motiv.

Uviđaj na mestu zločina, podsetimo, obavio je dežurni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu koji je naložio obdukciju.

Srbija Danas/Kurir

- Pogledajte najnovije ćlanke -