Ceca Ražnatović je s velikim entuzijazmom pratila vaterpolo utakmicu između Srbije i SAD-a, strastveno navijajući za naše delfine.
Vaterpolo reprezentacija Srbije uspela je da se plasira u veliko finale Olimpijskih igara u Parizu, i to uprkos tome što su je neki smatrali autsajderom.
-Bravo, ma vi niste delfini, vi ste orke! Ponos! – napisala je Ceca puna ponosa na svom storiju.
Naši vaterpolisti su zasluženo pobedili Sjedinjene Američke Države rezultatom 10:6. Sada cela nacija sa nestrpljenjem očekuje nedeljni duel za zlatnu medalju, gde će naš tim igrati protiv pobednika meča između Hrvatske i Mađarske.