Srbija u suzama nakon što su nas porazili Amerikanci – Ceca skupila snagu i obratila se Orlovima u ime svih nas

Momci su poraženi rezultatom 95:91

Nakon poraza koji su naši košarkaši doživeli sinoć od Amerikanaca na Olimpijskim igrama, oglasila se balkanska diva Svetlana Ceca Ražnatović, i javno pružila podršku Orlovima. 

Iako je Srbija bila u vođstvu gotovo celu utakmicu, u poslednjim minutima je došlo do preokreta, a razlika u poenima je bila veoma mala, pa nam je pobeda izmakla za samo 4 boda. 

Bez obzira na to što nismo pobedili, čitava Srbija je ponosna na naše momke i ujedinjena u podršci koju nastavlja da ima pruža u narednoj borbi za bronzu. 

– Ponos Srbije! – napisala je Ceca na Instagramu uz fotografiju Orlova i dodala emodžije srpske zastave i crvenog srca.

Bogdanović: “Igrali smo najbolje što smo mogli”

Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije, Bogdan Bogdanović, nakon uzbudljive utakmice je kratko rekao: 

– Pokušali smo da razgovaramo sa sudijama; oni nisu pokušali da razgovaraju sa nama, ali u redu je. SAD ne treba takvu vrstu pomoći protiv nas. Nismo imali takvu pomoć kada su nas držali za obe ruke i sve to. Igrali smo najbolje što smo mogli – poručio je Bogdanović. 

Bonus galerija: 

- Pogledajte najnovije ćlanke -