ALEKSA ŠALJE PORUKE… Zvezda i Partizan zaslužuju Evroligu, spomenuo i Nikolu Rokvića (VIDEO)

Košarkaš Partizana Aleksa Avramović obratio se medijima posle plasmana crno-belih u finale ABA lige.

Plejmejker Parnog valjka je u trećem meču (100:86) protiv Budućnosti upisao 20 poena i bio najefikasniji igrač duela. 

Odigrali smo utakmicu sa dosta intenziteta. Budućnost je odigrala odlično prvo poluvreme, izašli su sa srcem hrabro i svaka im čast. Na startu treće deonice smo zaigrali čvršće, uspeli da preokrenemo, održali tu prednost do kraja i zasluženo pobedili – rekao je Avramović. 

Isključenje Ferela ne bi promenilo ishod meča smatra košarkaš crno-belih. 

– Način na koji smo igrali mislim da bi svakako pobedili. Odvojili smo ih od linije 6.75 i iskreno mislim da bi ostvarli trijumf. 

Imao je Avramović i posebnu poruku…

– Hvala i svim mojim prijateljima posle meča u Podgorici, a oni znaju ko su… takođe bih i pozdravio Nikolu Rokvića koji je otišao u Grčku da se pokloni moštima Svetog Nektarija Eginskog i šaljem mu pozdrave uz nadu da će stići tamo. 

O finalu protiv Crvene zvezde i titulu koja, najverovatnije, donosi Evroligu…

– Daće Bog, ovo mogu da kažem kao Srbin, da i jedan i drugi tim igraju Evroligu dogodine – rekao je Avramović, pa zatim istakao značaj dva kluba da igraju elitno takmičenje. 

– Ne deluje mi rezonski da ne igraju obe ekipe. Ja razmišljam u zdravom smeru i smatram da su ekipe koje su imale veliki broj navijača na mečevima zaslužile da igraju Evroligu – završio je Aleksa.

   

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -