Aleksandra Prijović PREKINULA KONCERT: Drama u Vrnjačkoj banji, reagovala Hitna pomoć – pevačica uznemirena, obratila se obezbeđenju

Pevačica je htela da siđe sa bine i da ukaže pomoć. Organizatori su brzo reagovali, a onda je Aleksandra nastavila da peva.

Pevačica Aleksandra Prijović sinoć je održala koncert za pamćenje u Vrnjačkoj banji. Međutim, tokom koncerta desila se jedna situacija koja je zabrinula pevačicu, pa je na trenutak prekinula nastup.

Aleksandra je primetila da je jednoj devojci u prvom redu pozlilo i da joj je potrebna pomoć. Dozivala je obezbeđenje da pomogne devojci, a onda je predložila da i ona siđe sa bine. 

– Je l’ postoji ovde neko ko može da pomogne? Ja ću da siđem. Ugasite svetla na bini, ne vidim ništa – rekla je Aleksandra preko mikrofona organizatorima.

Obezbeđenje je odmah krenulo ka devojci i sprovelo je do vozila Hitne pomoći kako bi joj bila ukazana medicinska pomoć. 

Pevačica je nastavila da peva nakon što je obezbeđenje reagovalo. Aleksandra se u jednom trenutku tokom koncerta obratila  obratila majci Filipa Živojinovića kako bi je pozdravila, ali i ljudima koji su došli čak iz Kanade da je slušaju.

Aleksandrin koncert je kasnio, a ona je osetila potrebu da objasni publici i zašto.

– Izvinite što kasnimo, nije do nas, napravila se velika guzva ispred. Jako mi je što ste stajali po ovoj vrućini – rekla je pevačica okupljenima.

Publika je tokom celog koncerta igrala i pevala zajedno sa Aleksandrom njene najveće hitove.

- Pogledajte najnovije ćlanke -