AMERIKANKU UDARIO AUTOBUS U BEOGRADU! Na nju naleteo vozač linije 77, istraga je U TOKU

U subotu u Urgentnom centru u Beogradu preminula je državljanka (83) SAD koja je teško povređena u nesreći u Svetogorskoj ulici.

Kako se pisalo, ona je 3. maja pokušala da pređe ulicu van pešačkog prelaza kada ju je udario vozač autobusa “77”.

Nesrećna žena je u teškom stanju prevezena u Urgentni centar.

Po nalogu tužilaštva telo je prevezeno na obdukciju, a istraga je u toku.

Izvor: Srbija Danas/Blic

- Pogledajte najnovije ćlanke -