Fudbaleri Reala su jutros poraženi od Barselone rezultatom 2:1 u prijateljskom meču, koji je odigran na stadionu Metlajf u Ist Raderfordu. Real će poslednji meč na američkoj turneji odigrati sedmog avgusta protiv Čelsija.
– Utakmica je bila dobrog intenziteta. Nastavljamo sa pripremama. Nedostaje nam osam igrača, rezultat nije bio bitan, kao što je bitno da se igrači vrate u formu – rekao je Anćeloti.
Real je pre četiri dana na američkoj turneji poražen od Milana (0:1).
– Trenutno mi je cilj da igrače vratim u formu. Ne razmišljamo o taktici ili drugim stvarima. Od srede ćemo da radimo na taktici – dodao je trener Reala.
Anćeloti je potom prokomentarisao igru Vinisijusa Žuniora.
– Odigrao je dobar meč. Vidi se da je radio tokom odmora. Igrači se polako vraćaju u formu i nije im potrebno puno ra – istakao je Anćeloti.