Anćeloti: Slaviću kao i dosad, sa cigaretom u Madridu

Slaviću, kao i dosad, sa još jednom cigaretom na Trgu Cibeles u Madridu”, rekao je trener fudbalera Reala Karlo Anćeloti posle pobede protiv Borusije iz Dortmunda u finalu Lige šampiona (2:0).

Real Madrid je osvojio 15. titulu, a Anćeloti sedmu, petu kao trener.

 – Borusija je bjla opasna u prvom poluvremenu, pravila nam problem, stvarala šanse. U nastavku sam malo više “gurnuo” Vinisijusa napred – objasnio je Anćeloti.

Džud Belingem, koji je osvojio prvu Ligu šampiona u karijeri, rekao je da je sanja da igra ovakve utakmice.

 – Ne mogu da opišem rečima kako se osećam posle velikog uspeha. Ovo je najlepša noć u mom životu”, istakao je mladi Englez.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -