O rijaliti učesnicama ne prestaje da se bruji ni van rijalitija, a sada se podigla ogromna prašina i oko onoga što porodica Šparavalo poseduje.
U novom izdanju emisije ”Narod pita”, voditeljka Ivana Šopić ugostila je Nenada Macanovića Bebicu i Bojanu Pavlović.
Rijaliti učesnici su ovom prilikom, bez dlake na jeziku, progovorili o temama o kojima već danima bruje svi.
– Ti si prvi put u studiju kao komentator. Ove godine si kupio ljude svojim komentarima. Da li ti je žao što to nisi radio ranije – pitala je Ivana.
– Da, radio sam nešto što je bilo loše za mene. U jednom trenutku sam se povukao jer mi je bilo bitno da Teodora i ja opstanemo. Video sam neke sitnice i spojim sa nečim od ranije i dobijem nešto – rekao je Bebica.
– Bojana, kako si dobila nadimak inspektor – upitala je Ivana.
– Sebi sam dala nadimak, bolje to nego da su mi drugi dali. Sve sam tamo razotrkila, mada još nisam rešila svoj slučaj izgleda – rekla je Bojana.
– Da li je istina da ste Anđela i ti želele da opljačkate njenu porodicu – upitala je voditeljka.
– Za tu priču nisam znala, dok me nisu obavestili. To je manipulacija s njihove strane, da se svali sve na mene. Anđela nije morala da me pere. Nikad nije postojao dogovor, ni za njenu porodicu i nakit. Smešna mi je priča jer su oni podstanari, Šparavalo nije neko prezime. Predstavljaju se kao neki milioneri, a nisu. Anđela je lagala da imaju stan, mnoge stvari sam saznala. Ne želim to da iznosim, ali ona priča za zemljište, postoji vikendica, ali to je nelegalno. Istinita je priča i za Sarajevo. Ne želim da budem deo te bolesne priče, da me neko proganja – rekla je Pavlovićeva.
– Neću da kažem ko me proganja. Istina je da sam ostala na spavanju, u apartmanu je pravila haos. Nisam mogla da je smirim, pa sam je ostavila. Sve ono što sam pričala je istina. To su toliko bolesne priče za porodične odnose – nastavila je Bojana.
– Ispada da se pereš. Sačekala si da izađu prepiske, pa se javljaš u lajvu – ubacio se Bebica.
“Ne treba mi devojka za rijaliti”
– Ne perem se, bila sam sve vreme uz Anđelu. Htela je da mi se osveti, a ja se nisam oglašavala. Sad sam se oglasila jer me neko tereti – odbranila se Bojana.
– Počela si da reaguješ sedam dana pre kraja. Znači sve vreme si igrala rijaliti sa Anđelom, a ne ona s tobom – rekao je Nenad.
– Nisam ja ti, ne treba mi devojka za rijaliti. Ja sam pričala ono što moja devojka jeste, za razliku od vas – kazala je Pavlovićeva.
– Dobio sam neke prepiske, razočarala si me. Čuo sam da si bila nasilna, da je neki dečko prosio umesto tebe… – rekao je Macanović.
Detaljnije pogledajte u videima ispod.