Oglasila se zadrugarka i otkrila pravi razlog nedolaska na “Pink”.
Odnos Anđele Šparavalo sa sada već bivšom devojkom Bojanom Pavlović podelio je sve verne gledaoce rijaliti programa “Elita”.
Njeni roditelji su na sve načine pokušavali da joj daju do znanja da taj odnos nije dobar po nju, a zadrugarka je to shvatila tek kada ju je preko noći u hotelu ostavila Pavlovićeva nakon čega se vratila kod porodice u rodni Aranđelovac.
Sada se oglasila zadrugarka i otkrila pravi razlog nedolaska na “Pink”.
– Digla se prašila što ja nisam otišla u emisiju ”Narod pita”. Odlučila sam da to nije pametno za mene. Ne interesuju me kazne. Moj psihijatar mi je rekao da mirujem neko vreme sa porodicom, ni njima nije jasno šta mi se desilo tamo. Bitnije mi je zdravlje, nego pare sada – govorila je Anđela, pa se ubacila njena majka Aleksandra:
– Laknulo mi je što je konačno kod mene. Mora da se vrati sebi. Sama je donela odluku, ali valjda je toliko pametna. Polupana je, to bi je pokolebalo. Nije u stanju. Vodili smo je kod psihijatra, možemo da donesemo zdravstveni papir da ona nije dobro. Imamo papire, bila je kod psihijatra, nikakve emisije ne dolaze u obzir neko vreme. Nije sposobna da ide na emisije. Žena joj je rekla da emisije stvaraju stresove i da treba da bude manje ljudi u okolini – rekla je za Blic.