Danas su se u javnosti pojavile glasine da su pobednica “Elite” Anita Stanojlović i njen izabranik Anđelo Ranković prekinuli svoju vezu.
Ovim povodom Stanojlovićeva se oglasila za domači medij, te demantovala glasine o raskidu.
– Nismo raskinuli. Imali smo problem sa Instagramom, tačnije ja nisam mogla da povratim brojne pratioce. Iz tog razloga su me posavetovali da zaključam profil kako bih dobila više pratilaca. U međuvremenu su se Anđelu sa profila obrisale sve zajedničke fotografije. Kada budem otključala profil, sve će biti normalno – rekla je Anita za Alo, te otkrila da ona i njen izabranik danas imaju povod za slavlje:
– Anđelo i ja danas proslavljamo mesečnicu i pripremila sam mu iznenađenje. Sa nama je sve u najbolje redu.
Od samog početka njihovog odnosa, mnogi su sumnjali u iskrenost njihovih osećanja. Spekulisalo se da je njihova veza dogovorena zbog plasmana u rijalitiju, a često se govorilo o nedostatku hemije između njih dvoje.