Au, zar je moguće? Otkriveno koliko novca dobija pobednik novog rijalitija: Enormno velika cifra

Dosta se očekuje od novog stvarnosnog programa, a ova najava dosta otkriva jer će ljudi dosta učiniti kako bi dospeli do prvog mesta.

Direktor Hype produkcije, Saša Mirković, kupio je čuveno imanje u Lisoviću. Ovo imanje postalo je naširoko poznato domaćoj javnosti kada je vlasnik i direktor Pinka, Željko Mitrović, baš tamo godinama snimao rijaliti program “Farma”.

Mirković je već neko vreme pregovarao kako bi kupio imanje i otpočeo svoj projekat, o čemu je obavestio javnost. 

 Pošto je “Farma” snimana pod licencom, nov rijaliti naslednik će se zvati “Imanje”, sudeći prmea sajtu koji je pokrenut.

Novi detalji o budućem rijalitiju, od kojeg se već dosta očekuje, pristižu polako iz sata u sata. A upravo je objavljen i novi podatak.  

Saša Mirković je sada otkrio i nove detalje, te je na svom Instagramu sada otkrio kolika će biti novčana nagrada za osvojeno prvo mesto.

On je potvrdio da je nagradni fond 500.000, a da će pobdenik da dobije 200.000.

 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -