AUTOBUS SA PUTNICIMA SLETEO U REKU! Očevici otkrivaju jezive detalje: “Muškarci su skakali u vodu”, ima i pognulih

Očevidac nesreće u Sankt Peterburgu, u kojoj je autobus sa putnicima pao u reku Mojku, ispričala je 10. maja detalje incidenta. Ona je napomenula da je, vozeći se nasipom reke, videla gomilu ljudi, prenose ruski mediji.

 – Bilo je ljudi u vodi, muškarci su skakali sa mosta, bacali rampe za spasavanje – rekla je ona i dodala da je pomogao i njen suprug. Hitne službe su trenutno na licu mesta.

Prema rečima , dve osobe su izvedene kroz otvor jer su vrata autobusa bila zaključana. U isto vreme jedan čovek je došao sebi, a drugog su dugo pokušavali da reanimiraju.

 – Dugo su ga ispumpali, ne znam da li su ga ispumpali ili ne. Jedan čovek je došao k sebi. Doplovila je mala jahta ili čamac, a ovaj čovek je tamo predat – ispričao je očevidac. Nesreća sa autobusom dogodila se ranije tog dana. Prema izvoru Izvestije, kao rezultat incidenta, prema preliminarnim podacima, bilo je smrtnih slučajeva.

Izvor:Srbija Danas/Alo/Autor: Milica Ljutic

- Pogledajte najnovije ćlanke -