Automobil bez vozača PREGAZIO devojku na Vračaru! Užas u Beogradu, lekari joj se bore za život

Devojka iz Beograda, stara 28 godina, nalazi se u Urgentnom centru u teškom stanju nakon nesvakidašnje nesreće koja se juče dogodila na Vračaru.

Kako se saznaje, devojka je išla Ulicom Velimira Bate Živojinovića kada je na nju naleteo automobil “foksvagen polo” u kojem nije bilo vozača. Prema rečima očevidaca, automobil je bukvalno prešao preko njenog tela i nastavio put dalje.

Automobil se zatim “zakucao” u još dva vozila.

Devojci su konstatovane teške povrede glave i kičme. Njeno stanje je i dalje teško. Nezvanično, vozač “folksvagena” je parkirao auto i ušao u zgradu, ali nije podigao ručnu kočnicu, zbog čega je vozilo počelo da se kreće. O slučaju je obaveštena policija i tužilaštvo.

- Pogledajte najnovije ćlanke -