Na kuću u Obrenovcu, kako Kurir saznaje, noćas oko 3 sata je bačena bomba.
Prema nezvanicnim informacijama, na sreću niko nije nastradao, a geleri su oštetili kuću.
Na licu mesta su policija i dežurni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu koji vrse uviđaj.
Prema nezvanicnim informacijama, na sreću niko nije nastradao, a geleri su oštetili kuću.
– Ova kuća i ranije je bila na meti napada, – kaže izvor Kurira i dodaje:
– Sinovi oštećenog su ranije osuđivani, a jedan je u pritvoru pošto protiv njega Više javno tužilaštvo u Beogradu vodi postupak za drogu.
Kako se saznaje, osim kuće oštećeno je i šest parkiranih automobila.
Srbija Damas/Kurir