Balša Koprivica ima novi klub

Los Anđeles Klipersi i Juta Džez sklopili su posao u kojem je uključen i Rasel Vestbruk, koji bi prema informacijama najpoznatijeg NBA insajdera trebalo da završi u Denver Nagetsima, nakon što ga Juta otpusti.

Juta je dobila Vestbruka, ali i prava na Balšu Koprivicu, koji je na draftu 2021. godine bio 57. pik, a takođe i 4,3 miliona dolara, dok su Klipersi dobili Krisa Dana.

Zanimljivo je da je Nikola Jokić nedavno pričao kako bi voleo da njegov tim dovede Vestbruka.

Očekuje se da u narednim danima Juta otpusti Vestbruka i otkupi njegov ugovor, a da Nagetsi reaguju i dovedu višestrukog Ol-star igrača.

Vestbruk je prošle sezone prosečno postizao 11,1 poen i 4,5 asistencija po utakmici.

Balša Koprivica je trenutno u Partizanu, gde je za sada jedini igrač iz prošle sezone koji ostaje u redovima crno-belih.

Ukoliko se bude opredelio da nastavi karijeru u NBA ligi, njegov klub će biti Juta.

- Pogledajte najnovije ćlanke -