BARSA SE RASTALA SA TROJICOM: Asovi napustili ”Kamp nou”

Barselona se uveliko sprema za novu sezonu, a klub se zvanično zahvalio trojici igrača.

Kako je objavljeno na sajtu katalonskog kluba, za Barselonu u narednoj sezoni neće igrati Markos Alonso, te Žoao Feliks i Žoao Kanselo. 

Kada je reč o Alonsu, njemu je poslednjeg dana juna i zvanično istekao ugovor, a španski mediji prenose da će se najverovatnije preseliti u Atletiko Madrid.

Što se tiče Kansela i Feliksa, koji su protekle sezone igrali na pozajmicama za Atletiko i Mančester siti, klub je rešio da ih ne zadrži.

 – Barselona im se zahvaljuje na posvećenosti i želi im sve najbolje u budućnosti – stoji na sajtu kluba sa Kamp Nou stadiona.

I to nije sve, očekuje se da narednih ana bude poznata sudbina još nekih igrača, pre svih Serđija Roberta.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -