Jedan turista iz Srbije se na društvenim mrežama požalio odmorom koji je proveo u Crnoj Gori.
Naime, on je letovao u Šušnju i smatra da je apartman platio više od onoga koliko zaista vredi, te tvrdi da je prevaren.
Napravio je video snimke smeštaja i podelio na društvenim mrežama negativno iskustvo.
– Sa Crnom Gorom sam završio – počeo je priču, objavljenu na Instagram profilu 122_mne.
Smeštaj je, kaže, platio 40 evra po danu.
– Ljudi koji izdaju treba bar malo da ulože. Ovo je sramota – nastavlja.
– Za 40 evra po danu, da zamene i stave tri kreveta je smešna investicija. Bez ulaganja nema biznisa, a svi hoće instant pare. I onda očekujete da vam neko dođe opet i opet? Sad i nikad više. Ocena na internetu je 9.1, a uživo petica – požalio se javno.
Inače, u spornom apartmanu je boravio sa porodicom.
– Tu je zajednički WC, evo je i soba plaćena 40 evra po danu. Krevet, stazice, stočić ima, klima valjda nije zdrava, pa je ventilator bolji, a krevet je iz ‘76. godine. Regali, terasica, čiviluk polomljen, sve ima. To sam ja papak platio 40 evra po danu – priča on besno, dok snima.