BIĆE NESVAKIDAŠNJE! Poznato ko peva na balkonu za doček olimpijaca

Svečani doček srpskih osvajača olimpijskih medalja održaće se večeras, 12. avgusta, sa početkom u 20 časova ispred Starog dvora.

Danica Crnogorčević će večeras pevati srpskim sportistima na dočeku na balkonu. Oni su se u prethodnim danima vratili iz Pariza, te će večeras narod imati priliku da ih pozdravi ispred Starog dvora, a za to vreme oriće se “Veseli se, srpski rode.

Pomenuta pesma postala je simbol radosti i ponosa za mnoge Srbe, a njen značaj dodatno je naglašen nakon što su naši sportisti, počevši od Novaka Đokovića, slavili svoje olimpijske uspehe uz ovu melodiju.

Danica Crnogorčević
Danica Crnogorčević / Izvor: ATA images

Ona je specijalno zbog ovog događaja došla u Srbiju.

Očekuje se da ovo bude jedno od najlepših veselja i dočeka naših sportista koji su osvojili medalje na OI u Parizu.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -