BIĆEMO JAČI SLEDEĆE SEZONE: Bandović ne klone duhom posle poraza od Zvezde

Lale su poražene od Crvene zvezde (2:1), ali nije bio nezadovoljan igrom svojih momaka. 

– Sjajan ambijent, sjajan stadion. Čestitam Zvezdi na pobedi. Imali smo dosta šansi, zadovoljan sam igrom svoje ekipe. Sve u svemu mogu da budem zadovoljan, imamo dobru podlogu za budućnost. Mislim da smo pokazali igru i način kako želimo da izgledamo.

Strateg Lala je istakao zadovoljstvo produžetkom ugovora sa klubom i izneo je očekivanja pred narednu sezonu. 

– Sledeće godine ćemo biti jači i moramo da budemo jači, Vojvodina je veliki klub – rekao je Bandović.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -