Bivša zadrugarka otkrila da je u DRUGOM STANJU, pa prošla kroz PAKAO: “Šta će ti dete sad?”

Iskreno progovorila o osudama okoline.

Pevačica i bivša zadrugarka Ivana Šašić nakon što je objavila album 2006. godine odlučila je da napravi pauzu u karijeri.

Tada je odlučila da se posveti porodici i ostvari se kao majka, zbog čega je naišla na osude okoline.

– Ja kao roditelj znam da je jedina beskrajna ljubav prema detetu. Kada sam izdala svoj prvi album za Grand 2006. godine, zaista sam mnogo uložila, 2007. sam ostala u drugom stanju, a već sam krenula da radim drugi album – počela je Ivana

 – Svi su mi rekli „Gde sad da rodiš dete, toliko si uložila, sad ti je vreme za karijeru“ . U tom trenutku sam napravila pauzu, ja sam se napevala celog života, a ovo je nešto što želim celog života – rekla je Šašićeva.

– Tako da sam napravila pauzu od pet godina i rodila dva sina. Čak sam rodila u istoj kalendarskoj godini, razlika je deset meseci. Pet godina pauzu sam napravila da budem samo mama, da ih upoznam, da budem sigurna da kad ih ostavim i odem na posao, da će znati da kažu „Boli me, gladan sam“ ili bilo šta. Posle toga sam nastavila da radim i mnogo više nego pre toga – iskreno je zaključila pevačica.

- Pogledajte najnovije ćlanke -