Autobus sa oko 20 putnika sleteo je u reku Mojka sa mosta u Sankt Peterburgu
Regionalno odeljenje Ministarstva unutrašnjih poslova Rusije saopštilo je da je vozač autobusa priveden i da je protiv njega pokrenut krivični slučaj.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak vozila kako upada u reku:
-Vozač je priveden u policijsku stanicu – navedeno je u saopštenju.
Za sada nema podataka o eventualnim žrtvama.
Izvor: Srbija Danas/Agencije