Košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 95:91 u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu.
Posle meča Bogdan Bogdanović nije želeo da priča o sudijama, ali u miks je odlučio da progovori.
– Pokušali smo da pričamo sa njima (o sudijama prim.aut.), ali oni nisu želeli sa nama. To je u redu. Reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država nema potrebe za ovakvom pomoći protiv nas. Znate, mi nismo imali ovakav vid pomoći kada su nas oni vukli sa dve ruke i ostalo – rekao je Bogadnović i dodao
– Nisam tip momka koji će pričati o sudijama, ali znate, želeo sam da pobedim uprkos njima. Da nas respektuju jer smo bili mirni čitavu utakmicu i nismo pričali s njima. Ne želim da razmišljam kao gubitnik i pominjem toliko sudije, ali mislim da su mogli da sviraju drugačije – kazao je Bogdanović.