BOLAN UDARAC ZA PARTIZAN: Najbolji igrač napustio crno-bele, klub se oglasio emotivnom objavom (VIDEO)

KK Partizan oglasio se na društvenim mrežama i objavio vest koja će sigurno razočarati mnoge navijače crno-belih.

Klub iz Humske definitivno je posle tri godine napustio kapiten Kevin Panter koji se preselio u Barselonu.

– Jedan je Kevin kapiten. Nakon tri nezaboravne sezone Kevin Panter ovog leta odlazi iz KK Partizan. Doskorašnji kapiten crno-belih i Klub, postigli dogovor na osnovu kojeg će im se putevi razići. Jedan od najvoljenijih igrača Partizana u poslednje tri godine ostaće zauvek deo crno-bele porodice! “Kep”, gde god da budeš u nastavku karijere, tvoj će dom uvek biti u crno-belom Beogradu!- navodi se u objavi KK Partizan.

Panter je za tris ezone u dresu Partizana osvojio ABA ligu u sezoni 2022/2023 i imao veliki doprinos u odličnim rezultatima u Evroligi u pomenutoj sezoni, kada su crno-beli bili nadomak plasmana na fajnal-for.

- Pogledajte najnovije ćlanke -