Boba Živojinović rekao je da se raduje prinovi, a dotakao se i trudne snajke Aleksandre Prijović.
Foto: Oliver Bunić / Ringier
Foto: Oliver Bunić / Ringier
– Svi smo o tome pričali i to nam je bila želja. Hvala Bogu ta želja nam se ostvarila. Aleksandra je nešto bolešljiva, bolje je da bude kod kuće – rekao je Boba, a potom progovorio o odlasku Saše Popovića:
– Svima je teško. Ja kad sam sahranio mog oca, vratio sam se iz Amerike i sutradan sam igrao meč u Majamiju. Život je takav. U ovim trenucima Suzani i njenoj porodici je najbitniji mir, svakodnevno pisanje joj više škodi nego što joj pomaže. Ona će u svom miru naći utehu, kao i mi što smo našli utehu izgubivši jednog od najližih. On je bio jednistven, njegova vizija je bila neviđena. Svi smo bili ponosni što smo živeli, provodili, družili se i kumovali s njim – rekao je Boba, a potom otkrio šta ga posebno čini srećnim:
-Filip je napravio jednu prelepu priču s Aleksandrom, ja kao čovek koji sam sa strane, apsolutno mogu da budem ponosan na njh dvoje i to je ono nešto što vredi. Porodica je nešto najvrednije…
Inače, Brena je za “Blic” rekla da smrt svog prijatelja i saradnika nikada neće preboleti.
www.blic.rs