BOMBA! OGREJALO SUNCE I GROBARE: Amerikanac potpisuje

KK Partizan imao je lošu sezonu. Ostali su crno-beli bez trofeja, kao i plasmana u top 8 Evrolige, pa je rekontrukcija tima krenula već sa završetkom Košarkaške lige Srbije.

Tim iz Humske je angažovao Arijana Nakića iz Zadra, a novi ugovor sa klubom će potpisati i Amerikanac sa hrvatskim pasošem Džejlen Smit. 

Bek je stigao u Partizan sredinom sezone, a u završnici je bio najbolji igrač ekipe Željka Obradovića i tim igrama zaslužio novi ugovor. 

Italijanski novinar Andrea Kalconi je preneo vest da postignut dogovor između kluba i igrača, pa će Amerikanac i i dalje nositi crno-beli dres. 

Dužina ugovora i primanja još uvek nisu poznata.

- Pogledajte najnovije ćlanke -