BOMBETINA U HUMSKOJ: Partizan potpisao evroligašku ZVER (FOTO)

KK Partizan imaće potpuno novi tim naredne sezone, a crno-beli su dobili jedno od najvećih pojačanja.

U pitanju je američki centar Brendon Dejvis, koji je sa klubom iz Humske potpisao ugovor na dve godine. 

Danima se spekulisalo o dolasku Dejvisa u Partizan, a Telesport je zvanično potvrdio ovu vest, a uskoro bi trebalo sve da bude ozvaničeno i na zvaničnim stranicama kluba. 

Dejvis je prošlu sezonu proveo u redovima Valensije, a u Evroligi je prosečno beležio 11 poena i četiri skoka. Partizan je ovog leta ozvaničio dolaske Vanje Marinkovića, Frenka Ntilikine i Ifea Lundberga, a velike su šanse da klub u narednom periodu pojačaju i Isak Bonga, Sterling Braun, Tajris Džons i Ajzea Majk. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -