Bora pre svadbe ZAPRETIO gostima – Svi su morali MASNO DA PLATE,a evo šta planira da uradi sa VRTOGLAVOM SUMOM koju je zaradio

Novopečeni supružnici imali su jedan zahtev za sve prisutne na svom slavlju.

Milica Kemez i Bora Santana juče su stupili u brak, a venčanje su organizovali u jednom beogradskom restoranu. Milica i Bora su i ranije pričali da će svadbu organizovati na kompenzaciju, te da na venčanje neće potrošiti puno novca.

Na njihovoj proslavi su prisustvovale brojne javne ličnosti, a većina njih je odlučila da novopečenim mladencima umesto poklona da koverte sa novcem. Kako izvor blizak paru otkriva, oni će od tog novca kupiti stan u koji će se uskoro preseliti.

Oni su napravili gala slavlje, te se potrudili da maksimalno ispoštuju zvanice. Međutim, mnogi komentarišu da su profitirali od veselja. Naime, kako se navodi, mladenci su zahtevali da im gosti donesu isključivo novac kao poklon, a to ni manje ni više nego 500 evra.

– Kada me je pozvao na svadbu rekao je: “Od tebe očekujem jednu ljubičastu. Nemoj da se brukaš da daš manje od toga” – ispričao je jedan od gostiju koji je ispoštovao Borin zahtev, ali je insistirao na anonimnosti.

– Dok smo sedeli za stolom, šalili smo se da Bora i Milica neće moći da prebroje koverte jer se niko od prisutnih gostiju nije pojavio sa poklonom. Jedan od njih je dobacio: “Meni je rekao da donesem 500 evra”, a onda su svi za stolom potvrdili to isto.

Ako je suditi po broju gostiju kojih je bilo po proceni više od 300, i ako su svi doneli “ljubičastu”, onda su Bora i Milica sigurno profitirali za jedan stan u Beogradu. Takođe, ako se uzme u obzir da su sve sredili na kompenzaciju (restoran, dekoraciju, animaciju i drugo), te da su imali minimalne troškove, onda je zarada od poklona čist profit.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -