Premijer Srbije Miloš Vučević čestitao je najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću plasman u finale Olimpijskih igara u Parizu.
– Bravo, Nole! Bravo, majstore! Hvala na još jednoj ogromnoj radosti za Srbiju i olimpijskoj medalji! Živela Srbija! – napisao je Vučević na Instagramu.
Novak Đoković se plasirao u finale Olimpijskih igara u Parizu, pošto je u polufinalu pobedio Italijana Lorenca Muzetija rezultatom 6:4, 6:2. Đoković će sutra za zlatnu medalju igrati protiv Španca Karlosa Alkaraza.