BROJE SE MRTVI! Stravična saobraćajna nesreća – Autobus imao nezgodu na auto-putu, NAJMANJE 20 POGINULO

U autobuskoj nesreći na peruanskim Andima poginulo je najmanje 20 ljudi, saopštila je policija.

Policijski pukovnik Džoni Rolando Valderama, šef odeljenja za bezbednost auto-puteva, rekao je za radiju RPP da se nesreća dogodila na auto-putu Los Libertadores u regionu Ajakučo. Smrtonosne autobuske nesreće su uobičajene na nesigurnim planinskim putevima Perua.

Najmanje 25 ljudi poginulo je u aprilu, kada je autobus pao u reku u severnom peruanskom regionu Kahamarka, dok su u septembru prošle godine najmanje 24 osobe poginule u sličnoj nesreći u regionu Anko.

Izvor: Srbija Danas/Agencije

- Pogledajte najnovije ćlanke -