Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je spot na svom Instagram profilu na kojima su prvo prikazani velelepni izgrađeni objekti, a nakon toga i budući simboli kojima ćemo se tek ponositi.
– Ljudi su najvažniji simbol Srbije. Oni je čine velikom. Ne gradimo ove divne objekte samo da bismo ulepšali zemlju. već da bismo obezbedili veće plate i penzije, koje su bolji život svih ljudi. Jer oni su naš cilj, ljudi su nam najvažniji. Budućnost je u tvojim rukama – rekao je Vučić.