BURNO VEČE ZA POLICIJU U SRBIJI! Pucnjava u Novom Sadu, napadač u BEKSTVU, ima i povređenih – Hitne službe na licu mesta

U Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla, na Telepu, oko 21 čas došlo je do pucnjave. Jedna osoba zadobila je lakše povrede od rasutog stakla.

Jedna osoba je u bekstvu.  Policija je na licu mesta. Deo Ulice Jovana Popovića je blokiran.

Podsetimo, ranije ove večeri u beogradskom naselju Mirijevo večeras se takođe dogodila pucnjava. Prema nezvaničnim informacijama, napadač je muškarcu pucao u noge. Sumnja se da su se poznavali od ranije i da je napadač pozvao oštećenog da izađe ispred zgrade.

Uskoro opširinije.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -