Četvoro zadrugara PRED IZBACIVANJEM: Voditeljka saopštila ZVANIČNU ODLUKU – njima je ugrožen opstanak u rijalitiju

Publika večeras odlučuje kome želi da vidi leđa. Nominovani zadrugari su spakovali kofere i u pripravnosti čekaju odluku gledalaca.

Zadrugari su noćas imali zadatak da biraju kome žele da vide leđa. Ovonedeljni potrčci su bili Ivan Marinković i Uroš Stanić, a rijaliti učesnici su noćas iznosili svoje mišljenje o njima i odlučivali koga žele da nominuju.

Učesnici “Elite” su izglasali Uroša Stanića, a potom je Ivana Šopić saopštila koga su nominovali odabrani, a koga publika.

– Od strane publike neka ustane Sneža, ona je ugrožena, zatim Nikola Lakić, takođe Lejdi Di, zatim Anđela, evo Bojana se trese. Lakić i Lejdi mogu da sednu, Snežo ti si nominovana od strane publike – rekla je Ivana.

– Od odabranih su nominovane Bojana i Anđela i one idu sa Snežom i Urošem u izolaciju – dodala je Ivana.

Nominovani morali da napuste Belu kuću

Njih četvoro su odmah nakon emisije morali da napuste Belu kuću i da se presele u izolaciju. Oni će večeras igrati igricu koju je osmislio Veliki šef, a pobedniku će biti duplirani glasovi publike. Ko bude imao najmanju podršku publike večeras će zauvek biti izbačen iz “Elite”.

Detaljnije pogledajte u nastavku:

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -