Čistačice usred emisije upale na scenu i prekinule nastup Dragane Mirković – Pevačica odmah reagovala: “Je l' snimio neko ovo?” Voditelj u šoku (VIDEO)

Snimak je postao viralan na društvenim mrežama.

Neplanirani haos obeležio je gostovanje pevačice Dragane Mirković u jednoj emisiji na Happy televiziji.

Dok je Dragana zajedno sa Radom Manojlović i Milicom Jokić izvodila pesmu na sceni, u studio su iznenada ušetale čistačice koje su, ni manje ni više, počele da čiste tokom nastupa. Muzika je odmah prekinuta, a voditelj je obavestio čistačice da je emisija u toku. Zbunjene pevačice nisu mogle da suzdrže smeh, a Dragana je kroz smeh izgovorila: “Da li je neko snimio ovo, molim vas?!”

Dragana je pokazala da je pravi profesionalac i ubrzo je nastavila svoj nastup, iako su se svi u studiju smejali bez prestanka zbog ove situacije.

Ovaj snimak je osvanuo na društvenoj mreži “X” i ubrzo je postao viralan. U opisu snimka je navedeno: “Čistačica usred emisije Happy TV- a krenule da čiste studio i preinule nastup Dragane Mirković”. Komentari su se samo nizali, a situacija je nasmejala korisnike pomenute mreže.

 – “Pustite bre ženu da čisti, kao da ima veze što program traje, možda voli da radi dok peva Dragana Mirković”; “Žena radi do 10, žuri na autobus”; “Hit, slatko sam se nasmejala” – samo su neki od komentara koji se mogu pročitati ispod objave.

Pogledajte kako je izgledala ova situacija:

Saopštenje Dragane Mirković o razvodu

Dragana Mirković je poslednjih par meseci glavna tema u medijima zbog razvoda od Tonija Bijelića. Podsećamo, Dragana je napisala saopštenje za javnost i to je bila jedina njena izjava koju je dala povodom razvoda.

– Kao neko ko je čitav svoj život zasnovao na iskrenosti, osećam moralnu obavezu da se danas obratim celokupnoj javnosti. Sa velikom tugom moram da vas obavestim da sam predala zahtev za razvod braka.

Već dugi vremenski period moj odnos sa Tonijem nije više ono što je bio a poslednje tri godine mi praktično vodimo odvojene živote i ne živimo pod istim krovom. Uprkos svim nepomirljivim razlikama, zarad dobrobiti svoje porodice i zato što sam tako vaspitavana, učinila sam sve da spasim zajednicu koju smo nekada imali. Međutim, sa vremenom je taj jaz postao sve veći i shvatila sam da veću štetu činimo svojim najmilijima ostajući na silu u nečemu što odavno ne funkcioniše, nego stavivši tačku na naš brak.

Ja svakako ostajemo dosledna svojim principima, svom načinu života, kao što ostajem verna svojoj porodici i svojoj publici, a prema Toniju ću uvek gajiti poštovanje kao prema ocu svoje dece i nekome sa kim sam provela mnogo lepih godina.

Zbog svega toga, ovo je moje jedino obraćanje povodom svega, medijima se zahvaljujem na dosadašnjoj saradnji, i molim vas da poštujete ovu odluku i da ne povećavate težinu trenutka kroz koji cela naša porodica prolazi – piše u saopštenju.

- Pogledajte najnovije ćlanke -