ČOVIĆEVA PORUKA: Da sam imao Željka Obradovića barem jednu Evroligu bih osvojio

Košarkaši Crvene zvezde su osvojili trofej u ABA ligi posle pobede nad Partizanom od 3:0 u seriji.

Prvi čovek crveno-belih Nebojša Čović je na televiziji B92 potvrdio da je klub tražio da slovenačke sudije ne sude u finalu.

– Tražili smo da nam Slovenci ne sude, otvoreno vam kažem da nemam poverenja u njih. Za sve njih imamo fajlove, najveći problem lige su sudije -rekao je Čović, a potom je imao zanimljiv stav, koji je čini se bio upućen ka predsedniku Partizana.

– Da sam ja imao Željka Obradovića u ove tri sezone i ovoliko para koliko imamo, barem jednu Evroligu bih osvojio! Zvezda jeste državni projekat sa 40 i više posto, ali je transparentan državni projekat. Partizan takođe, ali nije transparentan. Ne vidimo njihovu dokumentaciju, papire, pravdanja.

- Pogledajte najnovije ćlanke -