Crvena zvezda osvojila “DUPLU KRUNU”

Tako su izabranice Saše Boškovića u u povratničkoj sezoni u eliti stigle do duple krune. U februaru su osvojile Kup Srbije, upravo protiv Železničara, prvi u istoriji kluba.

Rukometašice Zvezde su u prvom meču bile bolje od Železničara 30:28. U drugom su na gostovanju došle do pehara namnjenog prvaku države.

Zvezda je osnovni deo Superlige Srbije završila na prvom mestu, a u polufinalu plej-ofa dva puta je bila bolja od Medicinara iz Šapca. Ekipa Železničara je do finala stigla nakon dve pobede nad Jagodinom.

- Pogledajte najnovije ćlanke -