CRVENO-BELI ZOVU: “Zvezdaši, zaboravite na sve obaveze…” (VIDEO)

Poslednji meč u sezoni fudbaleri Zvezde igraju 25. maja protiv Čukaričkog na stadionu “Rajko Mitić”.

Ujedno je to i dan kad će navijači kluba iz Ljutice Bogdana da proslave šampionsku titulu. 

“Delije” su na simboličan način pozvale sve simpatizere crveno-belih da 25. maja otkažu obaveze i dođu na stadion.

To je tema videa u kom dvojica drugara pričaju o obavezama u vikendu koji predstoji.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -