“Da deca NE ISPAŠTAJU…” Vlada iz Magla benda otvorio dušu o RAZVODIMA poznatih

On je otkrio kako teku snimanja novih spotova za pesme koje će zasigurno postati pravi hitovi.

Magla bend najavio je svoj novi album pod nazivom “Paraziti”, a danas je drugi dan snimanja spotova za četiri nove pesme.

Vlada Savić, pevač benda, našao se u ringu sa dve devojke. Nakon toga podelio je svoja iskustva sa snimanja, ali i progovorio o svom privatnom životu. On se osvrnuo na aktuelne teme o razvodu Dragane Mirković i Tonija Bjelića, kao i Harisa i Meline Džinović. 

Vlada se prvo osvrnuo na to kako teče snimanje spotova:

– Drugi dan je snimanja, ovo nisam očekivao. Rekordno je da u 48 sati snimamo spotove. Oranizacija je jako dobra i to je najbitnije. Ja sam očekivao da ćemo svoh 48 sati provesti na setu. Danas smo snimali spot za jednu od meni omiljenih pesama, a to je “Soba za izdavanje”, gde ste imali priliku da vidite dve devojke u ringu koje se bore – rekao je Vlada. 

Na pitanje da li se u njegovom životu dešavalo da se devojke bore za njega, Vlada je rekao sledeće: 

– U ringu ne, ali ovako da. Ljubav se dešava, ona se ili desi ili ne. Ne može se ništa na silu. Ona se prosto desi, a meni se definitivno desila ona koja se čekala – rekao je on. 

Na razvode Harisa Džinovića i Dragane Mirković, Vlada je rekao sledeće: 

– Nisam ni na čijoj strani i to su teške stvari. To su teške odluke, pogotovo kod ljudi koji imaju decu, što sam ja i prošao. Želim svima njima da izguraju to ponaosob i da deca ne ispaštaju. Želim im da ostanu u dobrim odnosima. To je moj savet, ja tako razmišljam i ja sam takav odnos napravio sa Jovanom – rekao je Vlada. 

Detaljnije pogledajte na video-klipu u nastavku: 

- Pogledajte najnovije ćlanke -