DA SE ZNA KO JE ŠAMPION: Denver i drugi put kao gost slavio protiv Minesote

Košarkaši Denver Nagetsa pobedili su Minesota Timbervulfse 115:107 na teškom gostovanju i izjednačili rezultat u plej-of seriji na 2:2, a novu fenomenalnu partiju prikazao je srpski košarkaš Nikola Jokić.

Srbin je samo u četvrtoj deonici ubacio 16 poena, a ukupno 35 poena, uz sedam skokova i isto toliko asistencija. Na drugoj strani, najefikasniji je bio Entoni Edvards sa 44 poena.

Uz Jokića je kod Denvera maestralan bio Aron Gordon sa 27 poena, uz sedam skokova i šest asistencija, dok je Džamal Marej imao 19, uz osam asistencija.

Sada je 2-2 u seriji, a peti meč, možda i ključan, igra se u sredu ujutru 4.30 po sredenjeevropskom vremenu. Domaćin je Denver. 

Prva dva meča pred svojom publikom protiv Minesote su izgubili Jokić i društvo. Bilo bi previše da se to dogoditi i treći put.

- Pogledajte najnovije ćlanke -