“DALI STE SVE”: Oglasila se i FIBA

Posle velike drame i preokreta, tim SAD nošen sjajnim Stefom Karijem pobedio je Srbiju sa 95:91.

Izabranici selektora Svetislava Pešića su ostavili srce na terenu, u jednom momentu imali su čak 17 poena prednosti, ali su Amerikanci u finišu uspeli to da nadoknade i prođu u finale.

Posle meča, oglasili su se i sa oficijenlong nnaloga FIBA na Mreži X čestitajući srpskom timu na prikazanoj igri.

 – Dali ste sve. Hvala, Srbijo – poručilu su sa FIBA.  

Srbija će se sa Nemačkom u subotu od 11.30 boriti za bronzanu medalju.  

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -