Ovo je sedma uzastopna pobeda crveno-belih protiv Večitog rivala, a sada Crvenu zvezdu samo jedan trijumf deli od triple krune.
Posle meča Dalibor Ilić je bio zadovoljan pobedom.
– Imali smo veliku razliku i mogli smo da prelomimo. Moramo da poradimo na odbrani u drugom meču da lakše dođemo do pobede.
O prekidu na samom Ilić je rekao šta se sve dogodilo.
– Bila je greška kod zapisničkog stola mislim da je bila izmena u mrtvom vremenu.
Novi duel je već u sredu.
– Da ponovimo igru od danas, ali možemo i mnogo bolje u dobrani. Dosta nam znači što smo sedam puta vezano slavili i to nam znači mnogo.