DALIBOR ILIĆ OTKRIO GREŠKU ZAPISNIČKOG STOLA: Nije u pitanju tajm-aut bio (VIDEO)

Ovo je sedma uzastopna pobeda crveno-belih protiv Večitog rivala, a sada Crvenu zvezdu samo jedan trijumf deli od triple krune.

Posle meča Dalibor Ilić je bio zadovoljan pobedom.

– Imali smo veliku razliku i mogli smo da prelomimo. Moramo da poradimo na odbrani u drugom meču da lakše dođemo do pobede. 

O prekidu na samom Ilić je rekao šta se sve dogodilo.

– Bila je greška kod zapisničkog stola mislim da je bila izmena u mrtvom vremenu.

Novi duel je već u sredu.

– Da ponovimo igru od danas, ali možemo i mnogo bolje u dobrani. Dosta nam znači što smo sedam puta vezano slavili i to nam znači mnogo.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -