Danas ispratila MAJKU NA VEČNI POČINAK – Bebi Dol došla na groblje, pevačica gotovo NEPREPOZNATLJIVA

Do poslednjeg trenutka bila uz nju, a o pokojnoj majci je samo jednom u javnosti govorila.

Majka pevačice Bebi Dol, Magdalena Megi Šarić, preminula je u svojoj kući nakon kraće bolesti u 90. godini, a sahrana se održala danas na Novom groblju.

Među prvima je stigao pevačicin prijatelj Zoran Ćumura, kako bi joj pružio podršku u ovom teškom trenutku.

Kako je rekao njen blizak prijatelj za domaći portal, Bebi Dol je do poslednjeg trenutka bila je uz nju.

– Bebi je mesecima unazad bila posvećena samo njoj, čuvala je i pazila. Jako joj je teško, jer su je za godinu dana zatekle čak tri tragedije, smrt tetke, pa oca i sad majke. Ona se dobro drži – rekao je prijatelj blizak pevačici za domaće medije.

Kako se dalje navodi, Megi će biti kremirana, a Bebi je stigla na groblje, vidno skrhana, u sivoj haljini, skoro pa neprepoznatljiva, s obzirom na to da se u javnosti dugo nije pojavljivala.

Bebi vidno skrhana

Nju su sačekali prijatelji, te je sproveli do kapele.

Megi je, po poslednjoj želji, kremirana, a Bebi je sa najbližim prijateljima, vidno skrhana, svoju majku ispratila po svim njenim željama.

Nakon što je završeno opelo, Bebi je izašla ispred kapele, i u rukama sve vreme čvrsto držala umrlicu svoje majke.

Podsetimo, poslednjih godina Bebi se potpuno povukla s javne scene, a o pokojnoj majci u medijima je samo jednom govorila.

– Moja porodica je godinama koje su za razmišljanje. Tako da sam ja ipak odlučila da budem uz njih i spremam se na sve one najteže stvari u životu. Ja sam jedinica, dugo sam bila zaštićena od svih tih nekih praktičnih stvari, jer smo i otac i ja umetnici, kreativci, a sada je došlo vreme da, kada je najvažnije, budem tu. To je moj prioritet, porodica – ističe Bebi u emisiji “Premijera vikend specijal”.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -