DANAS UKLJANJAJU SPLAVOVE kod Brankovog mosta – Omiljeno mesto mladih ide u ZABORAV!

Akcija uklanjanja nelegalnih splavova nastavljena je jutros kod Brankovog mosta, gde je počelo uklanjanje dva splava, javlja reporter Tanjuga.

Najavljeno je da će splav “Zappa” i jedan šlep biti uklonjeni, a da će akcija trajati od 07 do 20.00 sati. Na terenu su pripadnici komunalnih službi koji čiste travu i seku drveće u koje su objekti zarasli. 

Kod ova dva splava pored Brankovog mosta prisutni su i pripadnici Komunalne milicije. Licencu za ostanak na Savskom keju dobilo je 28 splavova koji su za to ispunili uslove.

Izvor: Tanjug

- Pogledajte najnovije ćlanke -