DEČAK (15) POGINUO OD UDARA GROMA: Drugari ispod drveta pokušali da se SKLONE od nevremena, drugo dete u TEŠKOM stanju

Tinejdžer, star 15 godina, stradao je od udara groma u Nemačkoj.

Tokom nevremena u Baden-Virtembergu dogodila se tragedija, dok su poginuli tinejdžer i još jedna maloletna osoba stajali ispod drveta, verovatno kako bi se sakrili od oluje.

Dečak je poginuo na licu mest.

– Dečak (15) je poginuo od udara groma. Drugo dete zadobilo je  teške telesne povrede i prebačeno je u bolnicu – saopštili su iz policije.

- Pogledajte najnovije ćlanke -