– Vi ne znate kakve su moje misli sada! Malo su mi crne misli u ovom trenutku, ne znam zbog čega je to tako… – rekla je na početku Tanja.
– Ja sam opuštena po prirodi. Uvek kažem: “Hajde, to ću posle”, pa se oduži… Malo sa decom, kako im je bilo u školi, leti vreme… Meni stane vreme! Ja sam takva, živim u trenutku. Malo živim u oblacima, emotivac sam. Novinari su dobri prema meni, ne zameraju mi kad kasnim – dodala je pevačica, pa se osvrnula na intimu.
– Dečko me požuruje! Požuruje me do neke granice, a kad vidi da mi to stvara neki pritisak, onda se zaustavi. Za neke druge stvari me ne požuruje. U tome ne… (smeh) Da li bih volela da me u tome požuruje? Pa, ne znam, zavisi, pitanje bi trebalo malo bolje da se formuliše – rekla je u svom stilu Tanja pred našim kamerama sa osmehom na licu.
Foto: Ringier
Tanja se dotakla i duetske pesme sa kolegom.
– Vesna Zmijanac je planirana za pesmu koju sam na kraju ja otpevala sa Emirom Đulovićem. Čula sam tu pesmu, zasviđala mi se… Autor pesme je tako odlučio, i eto, ja je pevam sad. Ispalo je dobro. Njoj se to tad nije nešto uklapalo, ona je predložila ko bi mogao da uskoči, i eto. To je lepo – rekla je ona.
Ceo intervju pogledajte u videu iznad.
www.blic.rs